Son Dakika
25 Eylül 2018 Salı

SBS Birincileri Anafen’den

08 Ağustos 2011 Pazartesi, 09:59
SBS Birincileri Anafen’den

ılköğretim 7. sınıf öğrencilerinin 5 Haziran 2011 tarihinde girdikleri Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları açıklandı.  Anafen dershaneleri yine bir ilke imza attı. 
Türkiye genelinde 1.083.750 öğrencinin girdiği ve 503 öğrencinin tüm soruları doğru yaparak 500 tam puan aldığı sınavda Hatay’dan toplam 4 birinci çıkmış ve bunların 3 tanesi Hatay Anafen Dershanelerinden olduğu açıklanmıştır.
500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan öğrencilerden:
 
HATıCE öNSüREN             (Antakya ınönü ılköğretim Okulu)
KüBRA SOYDAN                (ıskenderun Demir çelik ılköğretim Okulu)
 GAYE SEZEN DöNMEZ      (Dörtyol özel Gümüş ılköğretim Okulu)
 
Sınav sonuçlarını değerlendiren ANAFEN-FEM Dershaneleri GMD YRD TURGAY AYçELıK    “Hatay’daki 4 birinciden 3 tanesinin ANAFEN’den olması bizim adımıza gurur verici. Ayrıca 11 öğrencimiz ise 90 sorudan 89 doğru yaparak ilimizde ve ülkemizde derece yapmışlardır. 
 
Bu başarıda en büyük pay sahibi öğrencilerimizdir. Buna ek olarak  sevgiyle öğretilenlerin kalıcı olduğu anlayışıyla hareket eden genç, dinamik yönetici ve öğretmen kadromuz büyük bir özveriyle öğrencileri sınava hazırlıyor.
Mesai mefhumu gözetmeksizin yaptıkları ek dersler, etütler ve ayrıca Anafen dökümanlarının müfredata uygunluğu etkili olmuştur.
 
öğrencilerimizin başarısında emeği geçen anne babaları, okul idareci ve öğretmenleri ile dershane öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.”dedi
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz