Savaş’tan Kutlama…

29 Ocak 2014 Çarşamba, 10:49
Savaş’tan Kutlama…

Antakya Belediye Başkanı ve CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Esnaf Odaları Birliği bünyesinde bulunan ve şu ana dek olağan genel kurul seçimlerini gerçekleştiren, yapılan genel kurul sonucunda göreve yeniden veya ilk kez seçilen oda başkanlarına birer kutlama mesajı gönderdi.

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ayrı ayrı gönderdiği kutlama mesajında, olağan genel kurul seçimleri sonucunda oda başkanlığına yeniden veya ilk kez seçilen Oda Başkanlarını ve oluşan yeni yönetim kurullarını tebrik etti.

Belediye Başkanı Savaş bu doğrultuda, şu ana dek olağan genel kurul toplantılarını gerçekleştiren ve yeniden göreve seçilen şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Yılmaz, Bakkallar ve Manavlar Odası Başkanı Sabit Teksöz, Fotoğrafçılar Odası Başkanı Lütfi Naili Yücel, Elektronik Cihaz ve Tamirciler Odası Başkanı Adnan Taşçıoğlu, Terziler Odası Başkanı Ruşen Akyüz, Kasaplar Odası Başkanı Sabit Ak, Kahveciler-Otelciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Mahmut Kersioğlu, Elektrik Tesisatçıları Odası Başkanı Vehip Sultanoğlu, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Beşir Günay, şekerciler ve Tatlıcılar Odası Başkanı Abdulgani Kıt, Demirciler Odası Başkanı Fahrettin Kelahmetoğlu ile ilk kez göreve seçilen Berberler-Kuaförler Odası Başkanı Ali Mansuroğlu ve Karasörcüler Odası Başkanı ünal Dinç’i ayrı ayrı kutladı.

Başkan Savaş mesajında; “Odanız Olağan Genel Kurulu ile birlikte esnaf temsilcisi üyelerinizin teveccühleri sonucunda Oda Başkanlığı’na seçilmeniz münasebetiyle şahsınızı ve yönetim kurulu üyelerinizi tebrik eder, görevinizde başarılar diler, en derin selamlarımı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz