Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Savaş:Sözlerimizi tutacağız…

20 Mayıs 2014 Salı, 09:48
lutfisavas-bsb-asya-gazetesi-com

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,  Aktepe, Ardıçlı, Hassa ve Kırıkhan ilçelerinde kurmayı vaat ettiği Danışma ofislerini en yakın zamanda hayata geçireceklerini söyledi.

Başkan Savaş, Hassa’nın Aktepe Mahallesini ziyaret etti. Başkan Savaş Aktepeli vatandaşlarla sohbet etti; mahallelinin sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini sundu ve Büyükşehir Belediyesi’nin yapabileceği yardımları not aldı.

Daha sonra Ardıçlı ve Hassa’ya geçen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bütün ilçelerin sıkıntılarını bildiğini ifade etti ve mevcut çalışmalara en kısa sürede başlanacağının sözünü verdi.

Öncelikli işlerinin arasında her ilçeye bir Büyükşehir Danışma Ofis’i kurmak olacağını belirten Başkan Savaş, “Bu ofisler sayesinde halkımızın bütün sorun ve sıkıntılarını bizzat halkımızdan dinleyeceğiz, en acil çözümü bulacağız”  dedi.

Başkan Savaş, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kırıkhan ilçe başkanlığını da ziyaret etti.

Soma Maden Ocağı’nda yaşamını yitiren şehitler için okutulan Mevlüt Programına katılan Başkan Savaş, Kırıkhan’daki Yörük vatandaşları ziyaret ederek onlarla da sohbet etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz