Savaş’ın Ziyaretleri Devam Ediyor…

24 Mart 2014 Pazartesi, 10:08
Savaş’ın Ziyaretleri Devam Ediyor…

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya’da bir dizi ziyaret, toplantı ve mitingler gerçekleştirerek seçim çalışmalarına aralıksız devam etti.

Kısa adı BıRSıAD olan Birleşik Sanayici ve ışadamları Derneği’nde düzenlenen toplantıya katılan Başkan Savaş, Hatay ekonomisinin izlenen yanlış Ortadoğu politikası neticesinde aldığı büyük yaralara dikkat çekerek, “Ekonomik ve sosyal alanlarda yaşadığımız kente darbe vuranlara herkesin mutlaka verecek bir cevabının olması gerekir” çağrısında bulundu.
BıRSıAD toplantısının ardından Barbaros ve Sofular Mahallelerinde düzenlenen mitingde coşkulu hemşerilerine seslenen Başkan Savaş, Hataylı hemşerilerinin 30 Mart günü sandık başına giderek güvenilir, yaptığı hizmetler ortada olan ve vizyon sahibi adayı destekleyeceklerinden şüphe etmediğini söyledi.

Buradan bir sonraki mitingin düzenleneceği Altınçay ve Esentepe Mahallelerinde ikamet eden hemşerileri tarafından sloganlar eşliğinde karşılanan Başkan Savaş, insanları ayrıştırarak oy kazanmanın peşine düşen kimselerin bayrak ve milli duyguları çıkarlarına alet ettiğini savundu.
Hiçbir kazanma hayalinin Hatay’daki birlik, beraberlik ve huzurdan daha önemli olmadığının altını çizen Başkan Savaş, insanları sınıflandırarak çatışmaya sürüklemek isteyenleri tarihin hiçbir zaman affetmeyeceğini kaydetti.

çalışmalarına ev ziyaretleri ile devam eden Başkan Savaş, hazırlanan master planlar ve halkın teveccüh göstermesi halinde hayata geçireceği projeler hakkında hemşerilerine detaylı bilgiler aktardı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz