Savaş’ın İTSO Ziyareti…

09 Ocak 2014 Perşembe, 10:58
Savaş’ın İTSO Ziyareti…

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş, ıskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

ıskenderun’da sivil toplum kuruluş temsilcilerini ziyaret eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş, Hatay’ın bir bütün olduğunu belirterek, bu birlikteliğin sağlanması için çaba sar edeceklerini söyledi.

Sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yapan CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş, ıskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da şehrin en önemli dinamiklerinden olduğunu ifade etti. Hatay’ın tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmak istediklerini belirten Savaş,”Hatay bir bütündür, bu birlikteliği ve bütünlüğü birlikte koruyacağız. Ağaç dalı ile gürler, Büyükşehir Belediyesi olarak bütün ilçelere eşit hizmet verebilme gayretinde olacağız. Hatay’a değer katacak tüm projelerde birlikte hareket edeceğiz. ıTSO’nun sosyal faaliyetlerde de aktif olması önemli, ıskenderun güvercini, ıskenderun sporun birleşmeleri şehrin gelişmesinde de önemli katkı vereceğini umut ediyorum. ıskenderun’a teleferik proje yapılacak olması önemli projeler” dedi.

Hatay’ın Büyükşehir belediyesinin Antakya merkezde olacağını, gerekirse yeni bir hizmet binasını da yapılabileceğini sözlerine ekleyen Lütfü Savaş, “Hatay’ın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra insanlar Antakya’ya gelmek zorunda kalmayacak. ıskenderun’a sürekli gelerek, sorunları yerinde göreceğiz ve ıskenderun’dan hizmetler de verilecek” diye konuştu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren ıTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Hatay’ın büyükşehir belediyesi olmasının ardından belediyeyi kazanacak adaylarla birlikte uyum içerisinde çalışmayı arzu ediyoruz. Adaylarımıza projelerimizi anlatıyor, gerçekleştirmek istediğimiz bu projelerde birlikte çalışmak istediğimizi ifade ediyoruz. Sizlerde bizim projelere sıcak baktığınızı temenni ediyoruz. ıTSO olarak şehrin dinamikleri ile birlikte hareket ederek bölgemize kalıcı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz