Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Savaş Yapılan Çalışmaları Denetledi…

09 Şubat 2012 Perşembe, 10:58
Savaş Yapılan Çalışmaları Denetledi…

Antakya Belediyesi kent trafiği en yoğun bölgelerden biri olan Cumhuriyet alanı çevresinde yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. Belediye Fen ışleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Cumhuriyet alanı çevresinde yürüttüğü çalışmada 3 metre civarında derinlik elde ederek mevcut iki şeritli yolu 3 şeride çıkardı. Antakya Belediyesi ayrıca yaptığı çalışma ile birlikte köprü meydanına araç güzergâhı bulunan Adnan Menderes ve Gündüz caddelerinden gelen araç trafik yoğunluğunu en asgari seviyeye indirmeyi amaçladı.
 
 Ekipler ayrıca Cumhuriyet Alanı çevresindeki bordür ve kaldırım taşlarını yeniledi. Revize çalışmalarında engelli vatandaşlar unutulmadı ve alanda zaman zaman gerçekleşen törenlere katılım gösteren engelli vatandaşların Atatürk Anıtı’ndaki bölgeye rahatlıkla ulaşımlarını sağlayacak düzenlemede aynı çalışma kapsamında gerçekleştirildi. Belediye Fen ışleri ekipleri geçtiğimiz hafta sonu Cumhuriyet alanı çevresinde yol genişletme çalışmalarını tamamlarken, gece saatlerinde alanın etrafının asfaltlamasını da yaptı.
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, beraberinde Başkan Vekili Serdar Güven, Belediye Meclis üyeleri Ali Alkan ve Münir Havaioğlu ile birlikte, Belediye Fen ışleri ekiplerince Cumhuriyet Alanı’nda gerçekleştirilen yol genişletme ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde denetledi.Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz