Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Savaş, ıcraatları Paylaştı..

21 Şubat 2012 Salı, 16:29
Savaş, ıcraatları Paylaştı..

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hizmet süresi içerisinde kentte gerçekleştirilen ve geleceğe dönük planlanan projelerle ilgili AK Parti Merkez ılçe Teşkilatını bilgilendirdi.
 
 
Parti binasında düzenlenen ve slayt eşliğinde gerçekleşen sunumda Savaş, yaklaşık üç yıllık çalışma sürecinde kentte gerçekleştirilen hizmetler hakkında AK Parti merkez ilçe teşkilatı üyelerine detaylı bilgiler verdi.
 
 
 
Gerçekleştirilen hizmetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunan Savaş, slayt gösterimi sonrasında partililerin çeşitli konularda sordukları soruları yanıtlama imkanı buldu.
 
 
 
Savaş, sunum sonrasında partililerle görüş alışverişinde bulunarak, “Antakya Belediyesi’nce yaklaşık 3 yıllık süreçte yaptığımız icraatlarımızı her ortamda hemşerilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, parti teşkilatlarımızla periyodik olarak paylaşıyoruz. Bu süreçte şehrimizin kalkınması adına birçok alanda geniş kapsamlı çalışmalar yürüttük.
 
 
 
 
Hizmetlerimiz hakkında vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi yönünde parti teşkilatımızın bizlere verdiği desteğe teşekkür ediyorum. Bu konuda hepimize görev ve sorumluluk düşüyor. Hep birlikte insanlarımızı şehrimizde gerçekleştirilen ve bundan sonrası için planlanan projeler hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.” dedi.
 
 
 
 
AK Parti Merkez ılçe Başkanı Emrullah Gülen, bilgi alışverişinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yaklaşık 3 yıllık süreçte Antakya Belediyesi olarak kent genelinde gerçekleştirilen hizmetler azımsanmayacak ölçüde büyüktür.
 
 
 
şehir genelinde yapılması zor, cesaret isteyen hizmetlerin başında yer alan alt yapı faaliyetlerinin %95 oranında tamamlanmış olması, tarihi mekanların restorasyon çalışmalarının hızla sürmesi, Asi Nehri’nin hak ettiği görünüme kavuşması, üst yapı da cadde ve sokaklarımızın çevre düzenleme çalışmalarının aralıksız sürüyor olması bizleri mutlu etmektedir.
 
 
Bizler de Merkez ılçe teşkilatı olarak üzerimize düşen görev sorumluluğu yerine getireceğiz. önümüzdeki hizmet sürecinde de Belediye Başkanımıza ve tüm ekibine başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.” şeklinde konuştuHaber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz