Savaş: Hatay Huzur istiyor…

27 Ocak 2014 Pazartesi, 10:36
Savaş: Hatay Huzur istiyor…

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş, köy ziyaretlerine ıskenderun ve Aruz’da devam etti.

Başkan Savaş bu kapsamda, ıskenderun ve Arsuz ilçelerine bağlı, Aşağı Kerpice, Avcılar, Haymaseki, Işıklı, Konacık, Kurtbağı, Tatarlı ve Tülek köylerini ziyaret etti.
CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş gittiği her köyde büyük bir coşku, sevinç ve heyecanla karşılandı.

Köy meydanlarında vatandaşlara hitap eden Başkan Savaş, Hatay’ın Büyükşehirle yeni bir konsepte büründüğünün altını çizdi. Hatay’ın 16 ilçe olduğuna dikkatleri çeken Savaş, “Biz Antakya’nın her köşesine nasıl eşit hizmet götürdüysek, büyük şehri aldığımız takdirde Hatay Büyükşehirde de çalışmalarımızı aynı şekilde sürdüreceğiz’’ dedi.

Hatay’ın geleceğini halkın belirleyeceğini vurgulayan Başkan Savaş ; “Hatay için önemli olan şuanda huzur, ondan sonra hizmet. Biz huzur için 2500 toplantı yaptık” dedi. Huzurun sağlanması için birlik ve beraberliğin pekişmesi için çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Savaş, “Her ay Köy muhtarlarımızla, belediye başkanlarımızla Hatay’ın huzuru için çalıştık. şimdi Hatay’ın tümüne hizmet için yola çıkıyoruz. Benim tavsiyem kimin ayak izleri temizse ona oy verin’’ dedi.

Köy ziyaretinde Başkan Savaş’a Arsuz Belediye Başkan adayı Nazım Cula, Chp ıl Başkanı Servet Mullaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz ılçe teşkilat Başkanı Faik çekin ve köy muhtarları eşlik etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz