Savaş Gençlerle Buluştu…

27 Şubat 2014 Perşembe, 12:01
Savaş Gençlerle Buluştu…

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hasan Ramiz Parlar Hatay Mesleki Eğitim Kursları Merkezi (Hatmek) toplantı salonunda CHP Hatay Gençlik kolları ile bir araya geldi.

Toplantıda gençlerin seçim çalışmalarında aktif rol alması gerektiğine dikkat çeken Savaş, bu dönemde üstlenilecek bu rollerin Hatay’ın geleceğine büyük katkılar sunacağını ifade etti.
Gençlerin Cumhuriyet Halk Partisi için önemli olduğunu belirten Başkan Savaş, 30 Mart seçimlerine kadar çalışarak, 30 Mart akşamı zaferi birlikte kutlayacaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları toplantısının ardından esnaf ziyaretlerini sürdüren Başkan Lütfü Savaş, Haraparası mahallesinde bulunan Doğru Spor Tekstil’i ziyaret etti.
Başkan Savaş işletme sahibi Sıddık Doğru, oğulları ve işletme çalışanları ile bir araya geldi. Hoş bir sohbetin ardından işletmedeki herkese projelerinden bahseden Savaş’a işletme sahibi Sıddık Doğru Lütfü Savaş yazılı bir Türk Milli takımı forması hediye etti.

Başkan Savaş’ın sonraki durağı ızmir Caddesi Kardeşler mahallesinde bulunan çağatay ailesi oldu.
Burada aile dertleri tarafından büyük bir coşku ile karşılanan savaş buradan 500 konutlarda ikamet eden Kuzu ailesine ziyarette bulundu. Başkan Savaş aile fertleri ve komşular tarafından büyük bir mutlulukla karşılandı. Her iki ziyaretinde de projelerden bahseden Savaş, 30 Mart için destek istedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz