Savaş: Gençler ve Kadınlar Önemli…

20 Ocak 2014 Pazartesi, 10:54
Savaş: Gençler ve Kadınlar Önemli…

Antakya Belediye Başkanı ve CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş, dur durak bilmeden çalışıyor.

Savaş, hafta sonu Payas’ta gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde büyük sevgi ve ilgiyle karşılandı. Son olarak Kara Cami ve Yenişehir mahallelerinde halkla bir araya gelen Savaş aynı tablo ile karşılaştı.

Toplantılarında her zaman halk ile iç içe olmanın önemine vurgu yapan Savaş, “Seçim sokaklarda kazanılır, halkın ayağına giderek halk ile birlikte hareket ederek, kazanılır. Bizler her zaman halkımızın yanındayız ve halkımızın hizmetkârı olmak için yollara düştük. Hatay’ın artık kaybedecek zamanı yok. Rabbim nasip eder, sizler oylarınızla destek olursanız; Hatay’da mahalle mahalle dolaşan, sorunları gören, hal hatır soran bir belediye başkanı olmak istiyoruz. Halktan kopuk, halkın ihtiyaçlarını bilmeyen, tepeden inme belediye başkanı sizlere çok şey kaybettirir.

Biz insanların ulaşabileceği, sorunlarını rahatlıkla anlatabileceği bir belediye başkanı olmak için aday adayı olduk. Belediyeyi sizlerle birlikte yönetmek için aday adayı olduk. Hislerimizle değil, aklımızla oy kullanmaya gidelim.” dedi.

Bu mücadelenin Hataylı hanımlar ve gençler sayesinde kazanılacağını belirten CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş; “30 Mart seçimlerini kazanmak istiyorsak hanımlara ve gençlere çok iş düşüyor’’ vurgusunu yaptı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz