Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Savaş Durmak Bilmiyor…

14 Şubat 2014 Cuma, 09:10
Savaş Durmak Bilmiyor…

30 Mart yerel seçim turlarını hız kesmeden sürdüren CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, mahalle, belde ve ilçe ziyaretlerine Hassa ilçesinde devam etti.

Lütfü Savaş, Hatay için hazırladıkları projeleri yakında açıklayacaklarını söyledi.
Hassa’da ilk olarak CHP seçim bürosuna giden Başkan Savaş, burada CHP Hassa ılçe Başkanı Talat Ergüneş ve kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından davul zurna eşliğinde coşkuyla karşılandı. Başkan Savaş burada yaptığı konuşmada 30 Mart’taki zafere inandığını ve teveccüh gösterilmesi halinde Hatay için hizmet yarışına girişeceklerini belirtti.

30 Mart’ın Hatay için bir kuruluş tarihi olacağının altını çizen Başkan Savaş, Büyükşehir Belediyesi kapsamında yapacakları hizmetler için 2 yıldır teknik bir ekiple çalıştıklarını belirterek, “çok kısa bir süre sonra bu projelerimizi sizlere açıklayacağız. Bizim projelerimiz ayağı yere basan, mühendislik hesapları yapılmış projelerdir” dedi.

Seçim bürosu ziyareti sonrası Hassa’nın Dedemli, Yoluklar, Söğüt, Aşağı Karafakılı, Haydarlar, Buhariye, Hocalar, Mazmanlı, Eğribucak, Yukarıbucak, Gülpınar, Bademli ve Arpalıuşağı köylerini gezen Başkan Savaş, 30 Mart yerel seçimlerinde Antakya’da sağlanan huzurun Hatay’da da sağlanması için destek istedi.
Seçim uğruna insanları aldatarak ve ayrıştırmaya dönük politikalar üreterek Hatay’a zarar verildiğini savunan Başkan Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 18 hizmet noktası oluşturacaklarını vurguladı ve layık görülmesi halinde Antakya Belediye Başkanlığı döneminde olduğu gibi bütünleştirici bir yol izleyerek, vatandaşların sorunlarına çare olmak için çabalayacaklarını söyledi.

Altyapısı, arıtma tesisleri, çok amaçlı salonları ve en önemlisi huzuruyla büyük Hatay’ı kurmak için halka güvendiklerini belirten CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Biz halka hizmet ettik. Huzuru da tesis ettik. Bunun sonucunda halkımız bizi mahcup etmeyecektir” ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz