Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Savaş CNN Türk’ ün Konuğu…

27 Mart 2010 Cumartesi, 13:41
Savaş CNN Türk’ ün Konuğu…

Antakya Belediyesi ve Başkan Savaş ulusal medyanın ilgi odağı. Yaklaşık bir yıllık görev süresi içinde Atv, Habertürk, Ntv, Trt, Stv Televizyonlarında farklı konularda çeşitli programlara katılan, bunların yanı sıra ulusal bazda yayın yapan Global ve Ekovitrin dergilerinde röportajları yayınlanan Belediye Başkanı Savaş, Pazar günü CNN Türk Televizyonu’nun canlı yayın konuğu olacak.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, CNN Türk Televizyonu’nda 28 Mart 2010 Pazar günü Antakya’dan canlı olarak yayınlanacak “Sanayi Rotası” adlı programa katılacak. 

Tülin Yalman’ın hazırladığı, Cem Seymen’in sunuculuğunu üstlendiği, çekimleri Antakya’da yapılacak ve canlı olarak yayınlanacak program 28 Mart Pazar günü saat 14.05’ten itibaren CNN Türk televizyonunda yer alacak. 35 dakika sürecek “Sanayi Rotası” adlı canlı yayın programına konuk olacak olan Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Antakya Belediyesi’nin kentte yürüttüğü çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgiler verecek. Programın tekrarı ise 3 Nisan 2010 Cumartesi gecesi saat 01.30’da yeniden yayınlanacak.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz