Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Sarıgül ve Hatay’lılarla Buluştu…

17 Şubat 2014 Pazartesi, 09:41
Sarıgül ve Hatay’lılarla Buluştu…

Cumhuriyet Halk Partisi ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları çerçevesinde ıstanbul’daki Hataylılarla bir araya geldi.

Maçka evlendirme dairesi salonunda gerçekleştiren buluşmayı Türkiye Değişim Hareketi Hatay il Başkanı Mehmet Daraoğlu ile ıstanbul’da yaşayan Hataylıların kurdukları dernekler öncülük etti.
Buluşmanın açış konuşmasını yapan Mehmet Daraoğlu, Hatay’daki hoşgörü ve kardeşlik ortamının, Mustafa Sarıgül’le ıstanbul’da yaşanacağını belirtirken, katılımlarından dolayı hemşerilerine teşekkür etti.

CHP ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mustafa Sarıgül, organizasyonu yapan Mehmet Daraoğlu ile ıstanbul’da yaşayan Hataylıların kurdukları Dernek başkan ve yöneticilerine teşekkür ederken, Hatay’ın Türkiye’nin hem ekonomik hem de Ticari açıdan Türkiye’nin önde gelen illerinden bire olduğuna dikkat çekti.

ıstanbul’da yaşayan Hataylıların büyük bir kısmının Tüccar olarak görev yaptıklarını ve Türkiye’nin ekonomisine yaptıkları ihracatlarla adeta büyük destek sağladıklarını kaydeden Sarıgül, “ınşallah desteğinizle 31 Mart sabahı ıstanbul Belediyesi’ni kazanacağız’ dedi.
Mustafa Sarıgül, ıstanbul’da yaşayan Hataylıların gösterdiği katılımdan dolayı son derece mutlu olurken, 31 Mart sabahında sadece ıstanbul’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında CHP’nin yerel iktidarının yaşanacağını sözlerine ekledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz