Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Saraykent’ ten Başkan’ a Teşekkür…

16 Mart 2010 Salı, 10:17
Saraykent’ ten Başkan’ a Teşekkür…

Saraykent mahalle muhtarı Yahya Sağıroğlu; Antakya belediyesince 11 ay gibi kısa bir zaman sürecinde mahallenin tüm isteklerinin yürütülen yoğun çalışmalarla karşılandığını ve mahalle olarak bu konuda duydukları memnuniyeti ifade ederken, Belediye Başkanı Savaş ve ekibine teşekkür etti. Saraykent Mahalle Muhtarı Sağıroğlu, Antakya Belediyesi’nce 11 aylık çalışma döneminde mahallelerinde yapılan çalışmaları şöyle sıraladı.
 
“12 nolu sağlık ocağının mahallemize kazandırılmasında belediye başkanımızdan büyük destek gördük. 26. sokağı 27. sokağa bağlayan güzergâhta bulunan derenin üstü kapatılıp ayrıca bölgede yol açma ve düzenleme çalışması yapıldı,Saraykent mahallesinin 12. sokağından başlamak üzere sırasıyla13., 14., 15., 16.,17.,18., 34., 35.,36., 37., 38., 39., 40., 43. ve 43/1. sokaklara parke taşı döşendi.
 
Mahallemizde ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde yağmur suyu kanal çalışmaları ve parke döşeme faaliyetleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Ayrıca mahallemizin temizlik ve ilaçlama çalışmaları belirlenen periyodik program çerçevesinde zamanında yapılmaktadır.
 
Saraykent Mahallesi adına başta Belediye Başkanımız Doç. Dr Lütfü Savaş olmak üzere Başkan Yardımcıları Faik Selçuk Kızılkaya, Raci Coşkuner ve ızzet Kakil’ e ve tüm belediye çalışanlarına çok teşekkür ederim.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz