Şampiyonlar belli oldu…

20 Kasım 2014 Perşembe, 11:29

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla yürütülen “Karanlıktaki Işıklar” projesi kapsamında Liselerarası Atletizm turnuvasının final koşulları yapıldı.

Antakya Atatürk Stadyumunda gerçekleşen etkinliğe Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Köroğlu Kıraç, Hatay Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ümit Mutlu Tiryaki ile Şube Müdürleri, polisler ve öğrenciler katıldı.

Koşu öncesi konuşma yapan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Köroğlu Kıraç, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Hatay gelinde “Uyuşturucu madde kullanımı ve bağımlılığı ile mücadele programı” çerçevesinde gençleri uyuşturucu madde karşı bilinçlendirme ve bilgilendirme çalışmalarının devam etmekte olduğunu söyledi.

1500 metre koşuda erkeklerde Osman Ötken Anadolu Lisesinden M. Ali Erdal birinci, Hatay İmam Hatip Lisesinden Yusuf Kızıldağ ikinci olurken, Hatay Erol Bilecik Teknik Lisesinden Burak Dönmez ise üçüncü oldu.

800 metrede Antakya Atatürk Lisesinden Canser Tabaru birinci, Selahattin Mıstıkoğlu Anadolu Lisesinden Selen Horoz ikinci olurken, Osman Ökten Anadolu Lisesinden Zeynep Baklacı üçüncü oldu.

Dereceye giren öğrencilere tablet bilgisayar, madalya ve hediye çekleri protokol üyeleri tarafından verildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz