Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Samandağ’da Nehir’e destek…

08 Kasım 2013 Cuma, 11:38
Samandağ’da Nehir’e destek…

Samandağ Yerel çalışma Platformu üyeleri, Belediye Başkanı Mişat Nehir’i makamında ziyaret ederek, Samandağ Belediye Başkan Adaylığını desteklediklerini belirtti.

  Platform adına açıklamada bulunan Tevfik Fatmaoğulları :“Sayın Belediye Başkanımız, sizleri makamınızda ziyaret etmek istedik. Daha önce güzel ilçemize yapmış olduğunuz hizmetlere, şeffaf ve adil Belediyecilik anlayışınıza takdirle tanık olduk. Böylesi çalışma disiplinine sahip özverili çalışma anlayışının bundan sonra ilçemize nice hizmetler kazandıracağına hiç şüphemiz yoktur. Yerel çalışma Platformu olarak sizlerin hep yanınızda olacağız. Bu siyasi tablonun dışında kimse kalmamalı. Bununla ilgili elinizden geleni yapacağınıza inanıyoruz. Büyükşehir Belediyesinin kazanılması için bütün halkçı güçleri bir araya getireceğinize olan inancımız tamdır.”dedi.

  Başkan Nehir “Bir araya geldiğimiz o günden bu yana başlattığımız mücadele süreci bizleri buraya getirdi. Bu konudaki çabalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle ve Samandağ’ın belde ve köylerinde yaptığımız toplantılarda, bu yönde bir irade oluştu. Sizlerin bilgisi ve onayıyla CHP Genel Merkezinde Sayın Kılıçdaroğlu ile yaptığımız görüşmede bu sonuç çıktı. Hangi şiarla yola çıktıysak böyle devam edeceğiz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz