Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Samandağ’ da deniz taştı…

17 Eylül 2009 Perşembe, 00:00
Samandağ’ da deniz taştı…

Tüm yurdu etkisi altına alan sağanak yağış Samandağ’da da denizin taşmasına neden oldu. Kapısuyu -çevlik tatil köyünde 16-09-2009′ da sabah saatlerinde aşırı yağmurun etkisiyle taşan deniz korku yaşattı.
 
Olay yerinde incelemelerde bulunan ılçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu herhangi bir can ve mal kaybının olmadığı, sağanak yağmurun etkisiyle deniz yatağının taşarak yola kadar ulaşmasının ardından yetkililer tarafından suyun tahliye edildiği belirtildi.

Samandağ karayolu yağmura teslim oldu…

Buarada Samandağ Karayolu yağan yağmur nedeni ile kayganlaşan zemin dolayısı 2 saate yakın bir süre kapalı kaldı. Antakya çevre Yolu ile Antakya-Samandağ Karayolunun kesiştiği noktada yapılan üst geçit inşaatı alanında meydana gelen tıkanıklık, karayolları ve trafik ekipleri bölgeye gelene kadar devam etti.

 

Tıkanan trafik nedeni ile Antakya ve Samandağ yönüne doğru çok uzun araç kuyrukları meydana geldi. Daha sonra karayolları ekipleri olaya müdahale etti ve  zemine yeni malzeme serpti.öylece zeminin kayganlığı ortadan kaldırıldı, daha sonra da Antakya-Samandağ Karayolu tekrar trafiğe açıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz