Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Salonlarda Adaletspor Fırtınası…

17 Şubat 2010 Çarşamba, 17:14
Salonlarda Adaletspor Fırtınası…

ılimizde spora katkı sağlamak ve sportif alanda başarı çıtasını yukarılara taşımak amacıyla kurulan Hatay Adaletspor, hedefleri doğrultusunda spor salonlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor.
 
 
Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, Antakya Cezaevi Müdürü Muzaffer Avcı’ nın himayesinde, Kulüp Başkanı Hikmet çinçin ve yönetim kurulunun maddi ve manevi destekleriyle katıldığı spor branşlarında başarı sağlayan Hatay Adaletspor, ilimizin adını spor salonlarında duyuruyor. Adaletspor Başkan Yardımcısı Remzi Güzel, idareci Ahmet Kara, antrenör ve sporcuların birlik ve dayanışma ruhu içinde bütünleşmesi, başarıyı da oluşturan faktörlerin başında geliyor.
 
 
ADALETSPOR BAYAN VOLEYBOL TAKIMI GRUP LıDERı
Bu arada Pazar günü Antakya Kapalı Spor Salonunda oynanan müsabakada ıDçspor’u 3–2 yenen Hatay Adaletspor Bayan Voleybol takımı grupta lider durumda.Hatay Adaletspor’un 8 puanla grup lideri olduğu grupta Adana ıdman Yurdu’nun 6 puanı, ıskenderun Demirçelikspor’un 4 puanı bulunurken Adana Gökyüzü takımının puanı bulunmuyor.7 Mart tarihinde Adana Gökyüzü takımı ile karşılaşacak olan Adaletspor, bu müsabakayı kazanması halinde gruptan 3.Lige çıkmak için mücadele edecek.
 
 
 
BASKETBOLDA HATAY ADALETSPOR:58-GAZıANTEP BARTUSPOR:50
Bölgesel Erkekler Basketbol Liginde mücadele eden Hatay Adaletspor basketbol takımı, kritik müsabakada G.Antep Bartuspor’u 58–50 yenerek çok önemli bir galibiyet imza attı. Bu galibiyetle Osmaniye Gençlik Spor takımı geçen ve üçüncü sıraya yükselen Adaletspor, gruptan çıkmayı başardı. Bu başarıda en büyük pay sahibinin Adaletspor kulüp Başkan yardımcısı Remzi Güzel’in son anda iyi bir yöneticilik örneği göstererek takım kadrosuna Gani, Âdem ve Emre gibi önemli sporcuları katarak gruptan çıkmada en büyük paya sahip oldu.
 
Hatay Adaletspor erkek basketbol takımı, grupta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve özel Erdem Koleji ile birlikte grubu ilk üç sırada tamamlayarak bir üst gruba çıktı.Hatay Adaletspor, üst grupta Adanaspor, Kayseri Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Erciyes gibi güçlü takımlarla mücadele edecek. Hatay temsilcisi üst grupta ilk müsabakasını 21 şubat Pazar günü deplasmanda Adanaspor ile yapacak. Kulüp sorumlusu Ahmet Kara, Hatay’da ki gençlerin kendilerine fırsat verilirse neler yapabileceğini herkese gösterdiğini belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz