Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Saldırıyorlar Çünkü Yıkılacaklar….

08 Aralık 2011 Perşembe, 09:15
Saldırıyorlar Çünkü Yıkılacaklar….

ışçi Partisi Hatay ıl Başkanı Edip Hadimoğulları ve ışçi Partili bir grup, Aydınlık Gazetesi sahibi Mehmet Sabuncu ve ışçi Partisi çorlu ılçe yöneticilerin gözaltına alınmasıyla ilgili ulus meydanı’nda basın açıklaması yaptı. Grup adına basın açıklamasını yapan Başkan Hadimoğulları; “Aydınlık Gazetesi yandaş medyanın yayınlamadığı veya sakladığı gerçekleri yayınlıyor, halkımıza ulaştırıyor. Tayyipler telaşlanıyor. Her kolda saldırmaya başlıyorlar. Aydınlık Gazetesi sahibi Mehmet Sabuncu ve ışçi Partisi çorlu ılçe yöneticisi üç arkadaşımızı gözaltına aldılar. Boşuna, Aydınlık’ı susturamazlar, işçi partisini durduramazlar.”dedi.
 
Hadimoğulları açıklamasına şöyle devam etti: “ışviçre Bankalarında Tayyip Erdoğan’ın 800 milyon doları bulan hesapları var? Doğrumudur? Doğruysa nerden buldun?, Tayiplerin cevabı ise ışçi partisini basmak yöneticilerini hapse atmaktır. “Ses kayıtlarında “üçe kapatın dediğin nedir? Neyi kime satıyorsun, peşkeş mi çekiyorsun? Tayiplerin cevabı gene baskı ve gözaltıdır. Bağımsız bir devlet olan KKTC’nin o tarihlerde meşru Cumhur Başkanı Rauf Denktaş’ı etkisiz kılmak için M. Ali Talat’la neler konuştun? Tayiplerin cevabı gene baskı, gözaltı ve Silivri zindanlarına atmaktır.”Bütün bu baskıların ne Aydınlık’ı, ne Ulusal kanalı,  ne de ışçi partisini durduramayacağını ifade eden Hadimoğulları, baskılar sonucu tam tersine büyüdüklerini, büyüdükçe de saldırdıklarını, onlar saldırdıkça daha da büyüdüklerini söyledi.
 
 
Hadimoğulları konuşmasının sonunda ise ; “BOP Eş Başkanı Tayyiplerin çabası, Nafile bir çabadır. Haftalık olan Aydınlık onlar saldırdıkça büyüdü, günlük gazete oldu. Onlar saldırdıkça 70 bin tiraja sahip gazete oldu ve gün geçtikçe büyüyor.
 
 
 ışçi partisinin önderlerini başta Genel Başkanımız Doğu Perinçek olmak üzere Silivri zindanlarına atıyorlar. Ne oldu hepimiz birer Doğu Perinçek olduk ve meydan okuyoruz. Hepimiz Ergenekoncuyuz, gelin bizleri de alın. Silivri Zindanları yetmez. Bütün Türkiye’yi zindana çevirmeniz lazım. ışçi partisi görev başındadır ve halkımıza söz veriyoruz. Tayyiplerin demirden dağlarını eritip Türkiye Milletini esaretten kurtaracağız. “ ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz