Son Dakika
22 Mayıs 2018 Salı

Şahiye Say sağlığına kavuşuyor

26 Nisan 2014 Cumartesi, 12:33

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası nedeniyle beyin kanaması geçiren ve hastaneye kaldırılan Gazeteci Şahiye Say, iki başarılı beyin ameliyatından sonra iyiye doğru gidiyor… 15 gündür yoğun bakımda tedavi gören ve hayati tehlikesini atlatıp gün geçtikçe sağlığına kavuşan Şahiye Say’ın hafta içinde yoğun bakımdan çıkması ümit ediliyor.
 
Başarılı geçen iki ameliyatı yapan Defne Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Özcan Aslan, Gazeteci Şahiye Say’ın durumunun iyiye gittiğini, yakalandığı karaciğer enfeksiyonundan da yavaş yavaş kurtulduğunu belitti.
 
Aile adına açıklama yapan, Gazeteci Say’ın kardeşi Hikmet Say “ Ablam sağlığına kavuşmak üzere. Ablamın sağlığına kavuşması önce Allah’a ve daha sonra Defne Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Özcan Aslan,’a borçluyuz. “ dedi.
 
Kardeş Say;  Ablasının geçirdiği talihsiz kaza sonucunda yaralanarak tedavi altına alındığı süre içerisinde kendilerini telefonla arayarak, hastaneye veya bürolarına gelip geçmiş olsun dileklerinde bulunan Daire amirlerine, Kurum ve kuruluş Müdürlerine, Belediye başkanlarına, Hatay Gazeteciler Derneği başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine, Antakya Gazeteciler Cemiyeti başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine, Samandağ yerel basını ve Hatay Yerel basınına, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Oda başkanlarına, tüm  dost ve akrabalarına, tüm halkımıza teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz