Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

şahin; Kutlu Doğum’u kutladı…

13 Nisan 2013 Cumartesi, 20:14
şahin; Kutlu Doğum’u kutladı…

Türk Sağlık-Sen Hatay şube Başkanı Hayrettin şAHıN; kutlu doğum haftası münasebetiyle yayınladığı mesajda; “şüphesiz ki Sevgili Peygamberimizin doğumu biz Müslümanlar, hatta bütün insanlık için önemli bir gündür. çünkü Hz. Muhammed (s.a.v.), Kur’an-ı Kerim’in ifadesi ile ‘Âlemlere Rahmet’ ‘ınsanlığa örnek’ olarak gönderilmiştir. Bu bakımdan dini, dünyevi ve ahlaki hayatımızın en büyük şahsiyeti hiç şüphesiz ki Hz. Muhammed (s.a.v.)’dir.” şeklinde görüş bildirdi.
 
Türk Sağlık-Sen Hatay şube Başkanı Hayrettin şAHıN; “şiddetin, nefretin, terörün ve bencilliğin arttığı, adaletli, kardeşçe paylaşarak, barış içinde bir arada yaşama özlemlerinin her zamankinden daha fazla öne çıktığı günümüzde, O’nu doğru anlamak büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Yüce Peygamberimizi anlamaya ve anlatmaya, onun sevgisi etrafında birleşmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız…” dedi.
 
Türk Sağlık-Sen Hatay şube Başkanı Hayrettin şAHıN; mesajının sonunda “Kutlu Doğum Haftası’nda Yüce Peygamberimizi daha iyi anlamaya çalışmalı, onun bizleri sevgiyle birleştiren çağrısına kulak vermeliyiz. Bu vesileyle tüm Hatay ınsanımızın ve ıslam Alemi’ nin bu mübarek haftasını kutlar; mutluluk, hayır ve esenliklere vesile olmasını temenni ederim.” ıfadelerine yer verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz