Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Sağlıklı Yaşam Semineri…

06 Nisan 2012 Cuma, 12:53
Sağlıklı Yaşam Semineri…

ATSO toplantı salonunda düzenlenen seminerde avukatlara, Horlama, uyku süresi, obstrüktif uyku- apne sendromu, obstrüktif uyku- apne sendromu konularında bilgiler verildi.
 
 
 
Seminer öncesi kısa konuşmasında; çok stresli bir mesleği ifa ettiklerini Hatay Barosu Başkanı Sinan Akgöl, “mesleğin koşturması içerisinde başkalarının sorunlarını çözme telaşı içerisinde tıbbi anlamda riskli bir meslek grubu oluyoruz. Kalp krizi, tansiyon ve benzeri hastalıklar mesleğimizin ve meslektaşlarımızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Avukatların bu tür hastalıklarla sıklıkla karşılaştıklarını ve bunlarla birlikte yaşadıklarını biliyoruz. Genellikle başkalarının sorunlarını çözerken sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. Seminerden dolayı özel Hatay Hastanesine teşekkürlerimi sunarım.”dedi.
 
 
Bütün avukatların 5 Nisan Avukatlar haftasını kutlayan Beyin ve Sinir Hastalıkları Uzmanı, Uzman Dr. Tansel Terzi; bütün hukukçu camianın ve avukat arkadaşlarımızın gününü kutlayıp nice güzel haberleri adaletli bir ülkede yaşamalarını dilerim.
 
 
Horlama, uyku süresi, obstrüktif uyku- apne sendromu, obstrüktif uyku- apne sendromunun belirtileri ve sonuçlarıyla ilgili sunum yapan Tansel terzi,  bölgemiz insanının çok ciddi boyutlarda uyku ve horlama sorunun olduğunu söyledi.
 
 
Kardiyoloji uzmanı Dr. Tural Terzi ise;  uyku ve uyku sırasındaki sorunlar ve kronik dönemdeki sorunlarla ilgili sunum yaptı.Seminere Baro başkanı Sinan Akgöl, Küçük Millet Meclisi Başkanı Ekrem Dönmez ve avukatlar katıldı. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz