Son Dakika
24 Haziran 2018 Pazar

Sağlık Sponsoru, Akademi Hastanesi…

20 Eylül 2013 Cuma, 15:29
Sağlık Sponsoru, Akademi Hastanesi…

Geçtiğimiz sezonda Türkiye Bayanlar Basketbol 1. liginde aldığı başarılar ile şehrimize büyük gurur yaşatan HOMEND ANTAKYA BELEDıYESPOR BAYAN BASKETBOL’un sağlık sponsoru bu yılda öZEL ANTAKYA AKADEMı HASTANESı  oldu.
 
Konuyla ilgili Akademi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. ıbrahim YAMAN yaptığı açıklamada ;  geçtiğimiz sezon 1.Lige çıkan Homend Antakya Belediyespor Bayan Basketbol takımının bu yılda sağlık sponsoruyuz. Anlaşma kapsamında Bayan Basketbol takımının tüm sporcularının sağlık kontrollerini Akademi hastanesi yapacaktır. Homend Antakya Belediyespor Bayan Basketbol takımı geçtiğimiz sezon sergilediği büyük başarı ile tüm Hatay’ı gururlandırdı. Akademi Hastanesi olarak gururumuz Homend Antakya Belediyespor Bayan Basketbol takımını’na destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bayan basketbol takımımıza, yeni sezonda başarılar diliyoruz.
 

özel Antakya Akademi Hastanesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağımızı ve bu tür sosyal projelerin destekçisi olmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz