Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Sağlık Müdürlüğü Bürosuna Kavuşuyor

17 Ocak 2012 Salı, 09:45
Sağlık Müdürlüğü  Bürosuna Kavuşuyor

Hatay ıl Sağlık Müdürlüğü basın bürosunun açılmasıyla ilgili, Bask Hatay il Başkanı Metin Yılmaz açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada, Hatay ıl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde basın bürosunun kurulmasının ilimizde sağlıkla ilgili haberlerin birinci ağızdan, eksiksiz ve doğru şekilde duyurulması adına önemli olduğunu kaydeden Yılmaz, Hatay ıl Sağlık Müdürlüğünde basın bürosunun kurulması ile artık ilde olan ve olabilecek çeşitli olaylarda ıl Müdürlüğü’nün olaylardan hemen haberdar olacağını ve bu anlamda çözümlerin daha hızlı olacağını söyledi.
 
Yılmaz açıklamasına şöyle devam etti; “ıl sağlık müdürlüğünün basın bürosunun kurulması artık ıl Sağlık Müdürlüğünün böylesine eksik olan birimi hayata geçirmesi iletişimin aslında bu güne kadar eksikliğini gidermiş olacaktır.
 
 Ve ıl Müdürümüzün eli dolu olaylara vakıf bir şekilde hareket edecektir. Bu projenin hayata geçirilmesiyle gazetecilere daha sağlıklı bilgi akışı gerçekleştirilecek, yapılan çalışmalar sayesinde Kurumda oluşan her türlü haberlere çalışanlar ve basın mensupları her türlü sağlık olaylarına birinci elden ulaşabilecek ve böylesine cesaretli çalışmanın diğer kurumlarda da gerçekleştirilmesi gerekir.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz