Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Sabuncu’dan Eğitime Destek…..

04 Ocak 2012 Çarşamba, 09:12
Sabuncu’dan Eğitime Destek…..

Hataylı hayırsever işadamı Bedii Sabuncu, mezun olduğu Antakya Anadolu Lisesi’nde iç düzenlemesini yaptığı öğretmenler odasının açılışını yaptı.      Antakya Anadolu Lisesinde düzenlenen açılış törenine katılan Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, yaptığı konuşmada, hayırsever işadamı Sabuncu’nun eğitim gönüllüsü olduğunu belirterek, daha önce de ziyaret ettiği okulun tarihine yakışır, hak ettiği bir görüntüde olmadığını, milli eğitim müdürlüğü, okul aile birliği ve okul müdürünün gayretleriyle okulun daha iyi bir noktaya geldiğini söyledi.     
 
 
öğrencilerin, okuldan mezun olan nesillerin nerelere geldiğini görerek onlarla gurur duyması gerektiğini vurgulayan Tulmaç, öğrencilerin geleceğe daha güvenle bakması için bu gibi çalışmaların önemli olduğunu ifade etti.     
 
 
 
Tulmaç, hizmet edene hizmet etmek mantığıyla hareket eden Sabuncu’nun öğretmenler odasının iç düzenlemesini yapmasının takdir edici olduğunu bildirerek, ”Her yıl milli eğitime yeni bir kurum kazandıran Sabuncu, bu yıl da Karaduvar beldesine yeni bir spor salonu yapma işini üstlendi” dedi.     
 
 
 
 
Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Kiriş de okulun daha modern ve saygın bir konuma gelmesi için ortaya konan çalışmalara, işadamı Sabuncu ve Milli Eğitim Müdürü Tulmaç’ın büyük katkı sağladığına değinerek, katkılarından dolayı Sabuncu’ya teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz