Son Dakika
25 Eylül 2018 Salı

Saadet Partisinden Değerlendirme…

21 Haziran 2011 Salı, 09:47
Saadet Partisinden Değerlendirme…

Saadet Partisi Hatay il yönetimi seçimlere yönelik değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Hatay il Başkanı Veteriner Bekir Türkmen, ıl müfettişi Mustafa Ege, 24. dönem milletvekili adayları Atila Erol, Ramazan öksüz, Nihat Yazıcı, Necati Börklü, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. 
 
 
Yoğun katılımın ve coşkunun olduğu toplantının açılış konuşmasını Necmettin çalışkan yaptı. çalışkan ” Hz Nuh a.s. 950 sene insanları doğruya çağırdı. Ama sadece iki kişi bazı rivayetlere göre 12 kişi davetine icabet etti. Bu sayı onun başarısız olduğu anlamına gelmez. Bu sebeple bizim görevimiz davet ve tebliğ ” dedi.
 
 
 
Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın: şu sokaklarda başı dik yürüyen en temiz ınsanlar bizleriz. Hiçbir mazeret başarının yerini tutamayacağını ama özverili çalışmalardan dolayı teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Aydın konuşmasının devamında “Memleketi için yüreği yanan siyaseti Allah için yapan güzide topluluğuz. Bizim davamızda çalışmış ve pişman olmuş insan yoktur.
 
 
 
Elimizi vicdana koyalım. Bizim pişman olmadığımız zaman dilimi bu çalışmalara ayırdığımız zamandır. Pişman olmadığımız harcamalar bu davaya harcadığımız paradır. Hayatımızda keşkeklerimiz çoktur. Nedir bunlar. ışte Araba alma, okula yazdırma, çocuğumuzu evlendirme v.s. Bizim davalarımızda ki çalışmalarımızda keşkelerimiz yoktur.
 
 
Biz 2002 daha iyi Müslüman’dık şimdimi? 2002 TV’ler daha iyiydi  şimdi mi? Dokuz yılda 100 kişinin çalıştığı bir fabrika yapılmadı. Gazze’nin kurtuluşu Milli görüş den geçiyor. Bundan sonrada gecemizi gündüzümüze katıp hızla büyüyeceğiz. Herkes bize gıpta ile bakıyor. Herkesin gönlü bizimle ama yok oy bölünme baraj sorunu vs diyerek oy vermeyenler oldu.
 
 
Ama şimdi bu Ak Parti için son şans. Milletimiz bir 4 yıl daha süre verdi denemek istedi. önümüzdeki dönem için çalışmalarımızı şimdiden başlattık. Daha baskın dille ekonomik, ahlaki sorunları dile getireceğiz. şefkatle yaklaşacağız. ınsanlarımız Ak Partini yaptıklarına oy vermedi. Yapacaklarına oy verdi.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz