Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Rektörden Başsağlığı Mesajı…

13 Ocak 2011 Perşembe, 10:18
Rektörden Başsağlığı Mesajı…

Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder Trabzon  ve Ankara da meydana gelen kazalarla ilgili başsağlığı mesajları yayınladı.

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde meydana gelen ve 5 tekvandocunun ölümü ve 2 tekvandocunun yaralanmasıyla sonuçlanan kaza ile ilgili: 

“Trabzon’un Vakfıkebir ılçesinde meydana gelen ve 5 tekvandocunun ölümü ve 2 tekvandocunun yaralanması ile sonuçlanan trafik kazası tüm Türkiye’de olduğu gibiüniversitemizde de derin üzüntü yaratmıştır. Bu elim kazada hayatlarını kaybeden genç sporcularımıza Yüce Allah’tan rahmet, Ailelerine ve Türk spor camiasına baş sağılığı, yaralılara da acil şifalar dilerim.” Ankara’nın Polatlı ilçesinde gece eğitim uçuşu sırasında düşen askeri helikopterdeki 5 pilot subayımızın şehit olması ile ilgili olaraksa: 

“Ankara’nın Polatlı ilçesinde gece eğitim uçuşu sırasında düşen askeri helikopterdeki 5 pilot subayımızın şehit olması tüm ülkede olduğu gibi üniversitemizde de derin üzüntü yaratmıştır. şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı kuvvetleri ile tüm ulusumuza sabır ve başsağlığı dilerim.” dedi. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz