Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Ramazan-I şerif Mübarek Olsun

31 Temmuz 2011 Pazar, 11:39
Ramazan-I şerif Mübarek Olsun

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş; Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak tüm hemşehrilerinin ve islam aleminin mübarek ramazan ayını kutladı. Ramazan ayının tüm ıslam âlemi için kutlu ve hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Savaş mesajında şunları belirtti.
“Saygıdeğer Hemşehrilerim;
 
 
Gönüllerin ve onbir ayın sultanı bir Ramazan ayına daha erişecek olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bir rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan; hoşgörüsüyle, barış ve kardeşlik duygularıyla, yardımlaşma ve dayanışma özelliğiyle şüphesiz ki yine gönüllerimizi, kalplerimizi feşedecek.
 
 
Mübarek Ramazan ayı bizlere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımına koşmaya, vüdumuzun sıhhat ve selameti olan “az yemeğe”, ruhumuzun sıhhat ve selameti olan “günahsız olmaya ve günahlardan kaçınmaya” dinimizin sıhhat ve selameti olan “Peygamber efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya” vesile olmasını diliyorum.
 
Bu kutlu ayda tüm ıslam dünyasının barış rüzgarları eşliğinde daha sıkı kenetleneceği temennisiyle kalplerimizin ısınacağını ümit ediyor, mübarek Ramazan ayının tüm hemşehrilerime, ülkemize ve islam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz