Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Rahmetle Anıyoruz

26 Haziran 2012 Salı, 11:18
Rahmetle Anıyoruz

Has Parti ıl Başkanı Altunöz, “N.Gassan Seyfettinoğlu bu topraklarda çok şey başarmış bir insandır. Yeni kuşaklara tanıtılması gerekir. Mutlaka onun hayat hikâyesini kaleme alacak bir yazar çıkacaktır.”
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Has Parti Danışma Meclisi üyesi ve Hatay ıl Başkanı Besim Altunöz, 26 Haziran 1997 tarihinde aramızdan ayrılan siyasetin ve gazeteciliğin duayeni N.Gassan Seyfettinoğlu’nu rahmetle anıyoruz dedi.
 
 
 
Altunöz; N.Gassan Seyfettinoğlu bu topraklarda çok şey başarmış bir insandır. Yeni kuşaklara tanıtılması gerekir. Mutlaka onun hayat hikâyesini kaleme alacak bir yazar çıkacaktır. Has Parti olarak kendi kuşağının temsilcisi olan N.Gassan Seyfettinoğlu’nu bir çok konuda örnek alıyoruz. Onlar halkçı, aydın insanlardı. Vefalıydılar, ülkemizin demokratikleşmesinde bir özneydiler. çok çektiler, asla halktan kopmadılar. N.Gassan Seyfettinoğlu ve kuşağının tüm birikimlerini öğrenmeye ve yaşatmaya çalışıyoruz. Dürüst ve adaletten yana bir siyasetçi ve onurlu bir gazeteci olarak Antakya siyaset ve gazetecilik tarihinde yazıldılar.
 
 
 
Bu vesileyle N.Gassan Seyfettinoğlu’nu rahmet ve saygıyla anıyoruz dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz