Ragıp Kılıç Görevi Devretti…

11 Ocak 2014 Cumartesi, 10:34
Ragıp Kılıç Görevi Devretti…

Niğde Emniyet Müdürlüğü’nden Hatay Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ Antakya’da törenle karşılandı.

Son Emniyet Müdürleri kararnamesiyle 16 ıl’in Emniyet Müdürüyle birlikte Ankara merkeze alınan Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç yeni Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ’ı karşıladı.

Tören mangasını selamladıktan sonra Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, Emniyet Müdür Yardımcıları, şube Müdürleri ve karakol amirleri ile tek tek tanıştı.

Daha sonra Emniyet Müdürlüğü makamına geçen iki Emniyet Müdürü basın mensuplarına kısa birer açıklamada bulundu.

Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, “4 yıl önce başladığımız görevi 4 yıl sonra çok değerli sınıf ve silah arkadaşım Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ’a gönül rahatlığıyla teslim ediyorum” dedi.

Hatay’daki güvenliğinin bundan sonra iyi olacağına inandığını belirten Müdür Kılıç,”çok deneyimli ve başarılı müdüre devir ediyorum. Bugüne kadar bütün çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen, zor günlerde ve zor şartlarda bile buradaki engin hoşgörü, barış, kültür ve yansımalarının birçok olaylarını üstesinden gelen Hatay halkına ve basın mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

Hatay’ın yeni Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ da, 4 yıldan beri Hatay’da görev yapan Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç’a teşekkür ettiğini söyledi.

Devre arkadaşı olan ve aynı sırayı paylaştıkları Müdür Kılıç’tan görevi devraldığını ifade eden yeni Emniyet Müdürü Uludağ, “Amacımız Hatay halkına güvenlik hizmetini arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde verebilmek, insanların güvenlik kaygısı taşımadan yaşamasını sağlamaktır. Tüm halkımıza birlikte burada en üst düzeyde güvenlik hizmeti sağlamaktır” açıklamasında bulundu.

Emniyet Müdürlerinin makamdaki görüşmesinin ardından Ankara merkez alınan Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, personelle vedalaştı.

Emniyet Müdürü Kılıç’ın personelle vedalaşması sırasında duygulu anlar yaşandı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz