Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

PRIMEMALL ıle Akademi ışbirliği….

30 Aralık 2011 Cuma, 09:17
PRIMEMALL ıle Akademi ışbirliği….

Prımemall  Antakya Alışveriş Merkezi Genel Müdürü  Onur Sapmaz ve  özel Antakya Akademi Hastanesi Genel Müdürü Fazıl Altınay “Sosyal Sorumluluk  Projesi‘’ ışbirliği çerçevesinde insanlara daha iyi hizmet vermek için araya geldiklerini belirttiler.

 

 

 
 
 
Bölgenin  Hizmet sektöründe ki  ıddialı iki kurumu, farklı faaliyet konuları olmasına rağmen, ‘Sosyal Sorumluluk’ anlayışı çerçevesinde bir araya gelip ortak projeler hayata geçirme kararı aldıklarını belirterek, gerek Akademi Hastanesi ‘nin verdiği  sağlık hizmetinin kapsadığı hasta sayısı, gerekse Primemall  Antakya alışveriş merkezinin müşteri potansiyeli göz önüne alındığında her iki kurumunda toplumun her kesiminden birçok insana hizmet verdiklerini söylediler.
 
 
Kamuoyunu sağlık alanında bilgilendirerek, hastalıklarla ilgili bilinçlendirecek, özel sağlık günlerinde dikkatlerini çekebilecek ‘Sağlık Buluşmaları’ adı altında etkinlikler düzenleyeceklerini belirten Altınay, Bu sunumlarda interaktif yöntem kullanılarak, katılımcılara konuşmacıya birebir soru sorma hakkı,  sorunlarını paylaşma şansı verileceğini, söyledi.
 
 
Sağlık Buluşmalarını önemsiyoruz 
 
 
sağlık buluşmalarını önemsediklerini ifade eden Altınay, “sağlık buluşmalarında  gerek sanal ortamda gerekse görsel ve yazılı medyada çok şeyler söylenip,yazılıp çiziliyor, zaman zaman konuya ilişkin bilgi kirliliği de oluşabiliyor. ‘Sağlık Buluşmalarında’ konunun uzmanlarıyla, sorun  sahipleri reel ortamda yüz yüze görüşme imkanına sahip olabilecekler. Konferanslarımızın  toplumdaki sağlık bilincinin ve kalitesinin artışına katkı sağlayacağına inanıyoruz.”dedi.
 
 
Konferansların  Primemall alışveriş merkezinin ortamında düzenleneceğini belirten Altınay,  özel Antakya Akademi Hastanesi ile Primemall alışveriş merkezi arasındaki işbirliği geniş bir zemin  içerisinde devam edeceğini söyledi.

 

 

 
Prımemall  Antakya Alışveriş Merkezi Genel Müdürü  Onur Sapmaz ise; “Primemall’ın müşterilerine sunduğu PRıMECARD ile CARD sahipleri ayrıcalıklar dünyasından  Akademi Hastanesi’ inde ‘VIP’ hizmet olarak faydalanacaklarını söyledi.

 

 

 
 Hastane içerisindeki  tüm hizmetleri refakat eşliğinde yürütüleceğini belirten Sapmaz, “Ayrıca özel Antakya Akademi Hastanesi Primemall alışveriş merkezi bünyesinde oluşturulacak Revir hizmetlerine destek verip merkez çalışanları ve merkez ziyaretçilerinin sağlığa ilişkin ihtiyaç duyacakları ilk müdahaleyi yapacaklardır.”dedi.

 

 

 
 
 
Altınay, Sağlık buluşmalarının ilki Primemall alışveriş merkezinde 14.01.2012 saat 17:00‘ de ıç hastalıkları uzmanı Dr. Züheyr Günal  ile Diyetisyen Hakan çatal tarafından,Yaygın Hastalıklarda Sağlıklı Beslenme (şeker Hastalığı, Tansiyon, Obezite,  Kolestrol) konulu konferansın gerçekleştirileceğini ve Konferansa tüm halkı davet ettiklerini söyledi.  Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz