Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Portakal;Kırklareli valisinden gerekçe bekliyor…

14 Ağustos 2014 Perşembe, 11:23
fatih-asya-gazetesi-com

Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın Valilik binası ve Vali konağını karşıdan gören panolara Atatürk afişi asılmasına engel olması haber spikeri Fatih Portakal’ı kızdırdı. Valiliğin “gözetleniyoruz” diyerek izin vermediği Atatürk panosu için konuşan Portakal, “Açık açık söyleyin ya, Atatürk’ün yüzünü görmek sizi rahatsız mı ediyor?” dedi.

“BU MİLLET SAPIK MI SİZİ İZLEYECEK”

Portakal, Vali’nin tabelaları astırmasına engel olarak gösterdiği ‘Panoların altındaki banklara oturanlar Vali konağını gözetlerler’ sözlerinin bahane olduğunu söyledi. Portakal, “Millet sapık mı sizi izleyecek” diyerek tepkisini belli etti.

“ATATÜRK’ÜN YÜZÜNÜ GÖRMEK SİZİ RAHATSIZ MI EDİYOR?”

Ünlü haberci Kırklareli Valisi’ne seslenerek “Açık açık söyleyin ya, rahatsız mı ediyor sizi? Atatürk’ün suratını yüzünü görmek sizi rahatsız mı ediyor?” dedikten sonra sözlerine; “En azından mantıklı bir gerekçe söyleyin bende inanayım ve bende diyeyim ki sayın valim özür dilerim. Fatih Portakal olarak sizden özür diliyorum. Ama böyle abuk subuk sebeplerle gelirseniz sadece ama sadece gülerim ben size” dedikten sonra Valinin kararına kahkaha atarak tepki gösterdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz