Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Polis Basınla buluştu…

29 Kasım 2012 Perşembe, 21:27
Polis Basınla buluştu…

Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik şube yetkilileri ile Antakya’ daki basın mensupları kahvaltıda buluştu. Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik şubesi’ nin basın mensupları için polis evinde verdiği kahvaltıda konuşan Hatay Emniyet Müdür yardımcısı ızzettin Emre, polis ve basının birlikte çalıştığını bu nedenle sorunları birlikte yaşadıklarını söyledi.
 
Hatay Emniyet Müdürlüğü polis evinde verilen kahvaltıya güvenlik şube müdürü Numan şahapoğlu, güvenlik şubesinde komiser olarak görev yapan Hakan Bağdemir ve Murat Dinçarslan yanısıra basın mensupları katıldılar.
 
Müdür yardımcısı ızzettin Emre, Hatay’ ın huzurlu bir kent olduğunu ancak zaman zaman bazı olayların yaşandığına dikkat çekerek, Burası gerçekten bir medeniyetler kenti. Burada insanların yıllarca birlikte kardeşçe bir arada yaşadığını biliyoruz. 
 
Hatay insanı gerçekten güvenlik güçlerine karşı her zaman saygılıdır. Aynı saygıyı bizim meslektaşlarımızda göstermektedir. Bu nedenle burada basın mensuplarıyla huzur ve sıkıntıyı birlikte yaşıyoruz. Davetimizi ve bizi kırmayarak gelmenizden ve tanışmamızdan dolayı hepinize teşekkür ederim şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz