Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Peugeot Konvoyu Antakya’da…

25 Nisan 2009 Cumartesi, 10:14
Peugeot Konvoyu Antakya’da…

Peugeot firması tarafından Türkiye’nin 32 ilini gezen ‘Peugeot Fırsatları Konvoyu’ önceki gün Antakya’ya da uğradı ve Hatay Bayi Günay otomotiv ev sahipliğinde Antakyalılarla buluştu.
 
Peugeot Hatay Bayi Günay Otomotiv Plaza’da düzenlenen etkinliğe Güzelburç Belediye Başkanı Behçet şahutoğlu, Emniyet Müdür Yardımcıları Eyüp Kınacı, Nurettin Durmuşlar, Peugeot Bölge Müdürü Aydın Yıldırım, Peugeot Hatay Bayisi Günaylar ile Peugeot müşterileri ile davetliler katıldı.
 
Peugeot araçların tanıtımının ve test sürüşünün yapıldığı etkinlikle ilgili açıklama yapan Peugeot Bölge Müdürü Aydın Yıldırım, “Peugeot, markanın heyecanını tüm Türkiye ile paylaşmak için 10 Nisan da yola çıktı. Türkiye’nin 32 ilinde düzenlenecek ve 7 Haziran tarihine kadar devam edecek olan ‘Peugeot Fırsatları Konvoyu’ etkinliği Günay Otomotivin katkılarıyla Antakya da yapıldı. Peugeot Fırsatları Konvoyu dahilinde ziyaretçiler Peugeot markasının hem binek hem de hafif ticari araç ürün gamında bulunan tüm araçlar ile taşıma ve bu araçları test etme imkanını elde edecekler.
 
Peugeot’nun sahip olduğu ve her kesime hitap eden geniş araç yelpazesi ile ‘Peugeot Fırsatları Konvoyu’ aktivitesinde henüz pazara sunulmamış olan yepyeni Peugeot modelleri sergilenecek, simülatörler, animasyonlar ve sürprizler ile bir festival havası yaratılacak” dedi.
 
önceki gün sabahtan başlayıp akşama dek süren test sürüşleri organizasyonu dahilinde test imkanı sunulan Peugeot 107, Sedan, 207, 207 Outdoor, 308, 308 SW, 407, Bipper, Partner Origin, Partner Tepee, Expert ve Boxer modelleri ile her kesime hitap eden geniş ürün gamını gözler önüne seren Peugeot, bu aktivite fırsatı ile önümüzdeki aylarda pazara sunulacak yepyeni modelleri de önceden tüm Türkiye’ye ilgililerine tanıtma imkanı buldu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz