Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Partisinden ıstifa Etti

02 Temmuz 2012 Pazartesi, 19:29
Partisinden ıstifa Etti

Payas’ın MHP’li belde Belediye Başkanı Altan, partisinden istifa etti 
 
 
 
AA
 
 
 
Hatay’ın Dörtyol ilçesine bağlı Payas belde Belediye Başkanı Bekir Altan, MHP’den istifa etti. 
 
 
 
Altan, Payas Belediye binası önünde düzenlenen 5. Ramazan ve Altın Mimoza Festivali’nin açılışında yaptığı konuşmada, her zaman halka karşı samimi ve dürüst olduğunu söyledi. 
 
 
 
13 yıldan bu yana belediye başkanlığı yaptığını ifade eden Altan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana çok önemli hizmetler yaptık. şimdi bir kararın arifesindeyiz. Hatay Büyükşehir Belediyesi oluyor. Bu karar sizler ve Payas için. Payas’ın ilçe olması için birinin fedakarlık yapması gerekiyordu. Bu fedakarlığı ben yaptım. Dün gece saatlerinde MHP’den istifa ettim. Sebebi Payas’a daha iyi hizmet edebilmek. Bundan sonra Payas’ın ilçe olması için mücadele edeceğiz” diye konuştu. 
 
 
 
MHP’li arkadaşlarına ve dostlarına hakkını helal ederek veda ettiğini belirten Altan, bu vedanın sadece parti mensubiyetiyle sınırlı olduğunu, dostluklarının, kardeşliklerinin sarsılmadan devam edeceğini kaydetti. 
 
 
 
önlerindeki en önemli konunun Payas’ın ilçe haline getirilmesi olduğunu vurgulayan Altan, bu amaç için el ele verilmesi ve çaba harcanması gerektiğini söyledi. 
 
 
 
Belediye Başkanı Altan’ın partisinden istifa ettiğini açıkladığı konuşmasının ardından etkinlikler kapsamında sanatçı Orhan ölmez sevilen türkülerini seslendirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz