Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Parlar:Trafik Sorunumuz Bitecek…

10 Aralık 2013 Salı, 10:10
Parlar:Trafik Sorunumuz Bitecek…

Cumhuriyet Halk Partisi Antakya Belediye Başkan adayı Dr. Ramiz Parlar, seçilmesi halinde Kurtuluş caddesini raylı sisteme kavuşturacağını müjdeledi.
 
Kurtuluş caddesinin tarihten gelen bir yol olduğuna vurgu yapan CHP adayı Dr. Ramiz Parlar, ‘Kurtuluş caddesinin alternatifi olan eski Karaali bölüğü yeni adı Mustafa Kemal şeyhoğlu caddesini genişlettikten sonra, Kurtuluş caddesini raylı sisteme kavuşturacağım. Bu tarihi cadde raylı sistemle tarihten gelen adına yakışır tarz turizme kazandıracağım’ dedi.
 
ızmir ve Mustafa Kemal şeyhoğlu caddelerinin araç trafiğini rahatlıkla kaldırabileceğini, Kurtuluş caddesinin de raylı sistemle hizmete açıldıktan sonra, trafik sorununun önemli ölçüde çözülebileceğini söyleyen Parlar, ‘Trafik sorunu ancak vatandaşları toplu bir şekilde taşınması halinde bir nebze olsun rahatlatılabilir. Artık insanlar en yakın yere araçlarıyla gittikleri için trafik sorunu yaşanıyor.
ınsanlarımız toplu taşıma araçlarıyla bir yerden bir yere gitmeleri halinde trafik sorunu önemli ölçüde rahatlatılır. Bu raylı sistemi Kurtuluş caddesinden başlatırken, zaman içerisinde şehrin diğer kesimlerine de uygulamayı hedeflemekteyim. Antakyalılar 30 Mart günü bize görevi verirlerse, Antakya’ya daha nice hizmetlere kavuşturacağım’ ifadelerinde bulundu
.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz