Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Parke Döşeme Devam Ediyor…

18 Kasım 2013 Pazartesi, 10:43
Parke Döşeme Devam Ediyor…

Kent genelinde bugüne dek 1,4 milyon m² parke taşı döşemesi yapan Belediye Ekipleri 265 bin m² daha parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, ihtiyaç duyulan sokak ve caddelerde parke taşı döşeme çalışmalarının hızla sürdüğünü ifade ederek, “Bugüne kadar Antakya genelinde 1,4 Milyon metrekare parke döşeme işlemi yaptık. önümüzdeki üç aylık dilimde 265 bin metrekare parke taş döşeme çalışmalarımız sürüyor. Ekiplerimizce kent genelinde çevre mücavir alanlar da dâhil olmak üzere 265 bin metre kare parke taş döşeme işlemi gerçekleştiriliyor.

Belediye ekipleri periyodik program çerçevesinde ve ihtiyaç duyulan tüm alanlarda yürüttükleri parke döşeme çalışmalarını şu günlerde Saraykent Mahallesi 49. Sokak, Esentepe Mahallesi Tepe Sokak, Emek Mahallesi 2. Bahçeli ve ümit Sokak, Akevler Mahallesi Ayşe Fitnat Hanım Caddesi üzerinde bulunan ara sokaklarda ve Bedi Sabuncu ılkokulu çevresinde sürdürüyor. çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kentte alt yapı problemlerine çözüm bulmak amacıyla büyük yatırımlar yaptık. Alt yapısı olmayan ve bunun yanı sıra alt yapı yetersizliğinden dolayı sorun yaşayan cadde ve sokakların hizmetlerine ağırlık verdik.

Yıllar yılı kangren olan sorunlar dönemimizde çözüme kavuştu.
Alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapı çalışması yürüten ekiplerimiz vasıtasıyla, üç aylık dilimde yapılacak olan 265 bin metre kare parke döşemesi ile bugüne dek toplam 1 milyon 665 bin metre kare parke taş döşeme işlemini gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz