Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

Özyiğit’den Bayram Mesajı

26 Ağustos 2011 Cuma, 09:46
Özyiğit’den Bayram Mesajı

Dörtyol Kaymakamı H.Hasan özyiğit, bayramların toplumumuzdaki dayanışma ve yardımlaşma duygularının en yoğun yaşandığı kardeşliğin, dostluğun, barışın, birlik ve beraberliğin en ileri düzeye ulaştığı gün olduğunu belirtti. 
 
Kaymakam özyiğit, yayımladığı mesajında, bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği milli ve manevi günlerin önemli yer tuttuğunu belirterek, şunları kaydetti:
 
 
”Bayramlar insanı duyguların ön plana çıktığı, dostluk, kardeşlik, birlik beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştiren kültürel değerlerimizdir. Bu değerlere sahip çıkarak, öncelikle anne, baba, aile bireyleri olmak üzere yakın akraba ve dostlar arasında bu duyguların en üst seviyede yaşatılması, milletimizin bekası için son derece yararlı olacaktır. 
 
Bu güzel inanç ve geleneğimizi fırsat bilerek, el ele gönül gönüle birlik ve beraberlik içinde ülkemizi ve ilçemizi daha ileriye taşımak dileğiyle, tüm vatandaşlarımızın Ramazan bayramını en içten duygularla tebrik eder saygı ve sevgilerimi sunarım.” 
 
 
özyiğit bayramlaşma töreninin Ramazan Bayramı’nın birinci günü Atatürk Parkı’nda gerçekleştirileceğini de belirterek tüm vatandaşları bayramlaşmaya da davet etti. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz