Özenir Destek ıstedi…

29 Ocak 2014 Çarşamba, 09:51
Özenir Destek ıstedi…

“Ben çekmece’li Değilim, Harbiye’li Değilim, Aknehir’li Değilim, Ama Hepsiyim” diyen Dr. Cafer özenir, 30 Mart yerel seçimlerinden Defne Belediye Başkan Adaylığında vatandaşların desteklerini esirgememeleri çağrısında bulundu.

Dr. özenir :“Yaklaşık 4,5 yıl önce önemli projeleri hayata geçirmek üzere yola çıkıldı… Hatay’ın her açıdan örnek beldesi olma yolunda çok büyük adımlar atıldı. Kültür sanattan sağlığa, alt yapıdan spor yatırımlarına kadar her türlü projeyi hayata geçirmek için omuz omuza bir seferberlik başladı. Bugün artık yol, yapı ve mimarisi ile büyük çevre yatırımlarına sahne olmuş bir çekmece Beldesi var karşımızda. Caddeleri aydınlanmış, yeni prestij caddeler oluşturulmuş, su sorununu tamamen çözmüş, festivallere ev sahipliği yapan, çağı yakalamanın değil aşmanın mücadelesini veren bir çekmece ‘den bahsediyoruz.

çekmece’ de 4,5 yılda yapılan büyük yatırımlar, beldenin yeni yüzünü belirledi.

Bu yatırımların varlığı özel sektör girişimcilerinin de dikkatini çekmeye başladı ve böylece beldenin hızla yatırım almasına neden oldu. Bütün bunların sonunda, beldede mevcut olan iş alanlarında büyük bir artış sağlamak, istihdam konusunda da büyük rakamlara ulaşmak yolunda hızla yol alındı… Beldenin çocukları ve gençleri aldıkları eğitimlerle hem sanat alanında, hem spor alanında umut vaat etmeye başladı. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği etkinlikler dilden dile, ilden ile yayıldı. Her semtten insanın rağbet ettiği şölenler artarak devam etti.”
çekmece Belediye Başkanı Dr. Cafer özenir, Seçim öncesinde verdiği vaatlerin % 90′ını gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu yaşadığını dile getirerek, “Değişim, dönüşüm, gelişim ve hizmet için geldiğim çekmece Beldesi’nin “Büyük şehir” yasası ile tüzel kişiliğinin sona erecek olmasından dolayı yoluna Defne Belediye başkanı olarak devam etme kararı aldım.

Büyük şehir yasasından sonra Defnenin geleceği için projeler hazırlamaya başladım” diyen Başkan özenir Defne Belediye Başkanlığında da Halkın desteklerini esirgememelerini istedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz