Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Öz’den Savaş’a Ziyaret

25 Haziran 2012 Pazartesi, 18:46
Öz’den Savaş’a Ziyaret

Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’in davetlisi olarak ilimizde bulunan Amasya Valisi Abdil Celil öz ve Amasya Belediye Başkanı Cafer özdemir ve Amasya ıl Kültür Müdürü Ahmet Kaya, Hatay Vali Yardımcısı Kadim Doğan’ın nezaretinde Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’in davetlisi olarak şehrimizde bulunan ve Amasya Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun Antakya’da vereceği konseri izlemek üzere ilimize gelen konuklar  Amasya Valisi Abdil Celil öz ve Amasya Belediye Başkanı Cafer özdemir, Amasya ıl Kültür Müdürü Ahmet Kaya, Belediye Başkanı Savaş’ı makamında ziyaret etti.
 
 
 
Amasya ile Hatay arasında kültürel ilişkilerin ve kardeşlik bağlarının geliştirilmesi ve her iki kent halkının yöre kültürlerini tanıması amacıyla gerçekleştirilen etkinlik ve ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, konuk Amasya Valisi Abdil Celil öz, Amasya Belediye Başkanı Cafer özdemir ve Amasya ıl Kültür Müdürü Ahmet Kaya’ya üzerinde ezan, çan ve hazan simgelerinin yer aldığı birer tablo ve ipek kıravat hediye etti.
 
 
 
Amasya Valisi Abdil Celil öz ise Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a ziyaret anısı olarak Anı tabağı ve Amasya’ya özgü tanıtım kitapçıkları ve cd hediye etti.  

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz