Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Ottoman Büyüyor…

12 Nisan 2010 Pazartesi, 10:16
Ottoman Büyüyor…

üngör şirketler Grubu bölgenin en büyük turizm yatırımını yapmaya hazırlanıyor. Basın mensuplarıyla bir araya gelen Güngör şirketler Grubu, Uydu kent içerisinde 3 otel daha yaparak, Türkiye’nin ve Hatay’ın ekonomisine, tanıtımına, Marka Kent olma yolunda inanılmaz katkı sağlayacak dev projeye start verdiklerini açıkladı.
 
Göngör şirketler Grubu, yönetim kurulu üyesi Kenan Güngör, yaptığı açıklamada, Hatay’ın tüm konaklama ihtiyacını karşılayacak, yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak, yaklaşık 30 sektöre katma değer yaratacak Dünya’nın dört bir yanından farklı medeniyetleri, kültürleri, dinleri, barış, kardeşlik ve hoşgörü ortamında yaşatacak Türkiye’nin en büyük Termal&Kongre Kenti’nin temelini atmaya hazırlandıklarını belirterek, “Güngör şirketler Grubu olarak  Antakya Ottoman Palace Termal&Kongre merkezine ilave olarak, projesi hazırlanan Antakya Otoman Palace 2-3 ve 4’e aynı anda başlayıp yaklaşık 20 ayda bitirmeyi hedefliyoruz.
 
4 otelin termal suyunu karşılayacak rezerv mevcuttur bu yönde bir sıkıntımız yoktur. Proje kapsamında 30.000 m2 kapalı alanlı alışveriş merkezi, aynı anda 1500 kişiyi ağırlayacak Termal&Spa merkezi, 3500 kişilik kongre merkezi, 20 adet 50 kişiden 3500 kişiye kadar hizmet verecek çok amaçlı salon, 744 adet standart oda, 122 adet süit oda, 10 adet King süit, 20 engelli odası, 75 Ottoman villaları ve Dünya standartlarında örnek rehabilitasyon ve tedavi üniteleri. Mevcut olacaktır” dedi.
 
MECLıS BAşKANI 5 MAYISTA SURıYE DEVLET BAşKANI DAHA SONRA GELECEK
Kenan Güngör, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geldikten sonra Ottoman Palace otelinin bürokratların uğrak merkezi haline geldiğini ve sahip olduğu termal suyunun her derde deva olması nedeniyle insanların cazibe merkezi haline geldiğini söyleyerek,  “Bu yıl içerisinde başta Adalet Bakanımız Sadullah Ergin,  olmak üzeri Tarım ve Köyişleri bakanımız iki devlet bakanımız ve KKTC Maliye bakanı otelimizi ziyaret ederek konakladılar.
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Abdullah Gülün eşi Hayrinüsa Gül’ün özel kalem müdiresi gelerek bir ön araştırma yaptı. Sanırım Cumhurbaşkanımız ve eşi de gelecekler. Ayrıca Suriye Devlet Başkanı Beşar Esat iki kez geleceği bildirildi ancak daha sonra başka işler nedeniyle gelemedi. Bu yaz geleceği bildirildi, yalnız geliş tarihi henüz açıklanmadı” açıklamasında bulundu.  

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz