Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Osman Tufan çok iddialı…

31 Ekim 2013 Perşembe, 10:12
Osman Tufan çok iddialı…

Dün basın mensuplarıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Osman Tufan, ‘Hatay Türkiye’dir’ başlığı altında hazırladığı kitapçıkta yer alan projeleri hayata geçirecekleri kararlılığı içerisinde olduğuna vurgu yaptı. 

 Osman Tufan, ‘Aday olup seçilmem halinde, en geç 15-20 gün içinde yapacağımız projelerin Anayasasını hazırlayıp, halkımıza sunacağız. Söz verip yapamadığımız projeleri Hatay halkının bizden sormasını isteyeceğim’ dedi.

Hatay’ın eğitim ile aydınlanacağını, bu projelerinde Hatay’ın geneline yeni eğitim kurumları ve özel üniversitelere kurulmasını sağlayacaklarını kaydeden Osman Tufan, ‘Yeni yatırım, yeni istihdam alanları oluşturacağız. Her yer Hatay projesinde de her ilçeye oto park oluşturulacak. Sağlıklı köyler kuracağız. Bu projemizde de hasta ve yaşlıların sağlık sorunlarına çözüm üretilecek’ dedi.

Sahillere yeni düzenlemeler yapacaklarını ve ‘Halk, denizine kavuşuyor’ projesiyle Denizyolu taşımacılığı ve bölge halkına hizmet verecek şekilde düzenlemeler yapacaklarının sözünü veren Osman Tufan, ‘’Planlı ekolojik tarım, Halk Kent, Dünya köyü, Hatay Tarih parkı, her ilçeye sanat merkezi, Kadın dayanışma merkezi, Gençlik dayanışma merkezi, Sağlıklı yaşam herkesin hakkı ve özellikle şefkat evleri projelerini mutlaka hayata geçireceğiz’ dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz