Son Dakika
24 Ocak 2018 Çarşamba

OSB’den HAGıAD’a Ziyaret

21 Haziran 2012 Perşembe, 11:33
OSB’den HAGıAD’a Ziyaret

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ve Yönetim Kurulu üyeleri Aydın Toksöz başkanlığındaki HAGıAD yeni yönetimini ziyaret ettiler.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Ziyaret sırasında OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kabaali, yönetime geldikleri günden bugüne organize sanayi bölgesine yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında geniş bir bilgi verdi. Ayrıca daha sonrası için ortak çalışma ve projeler için her zaman hazır olduklarını dile getirirken, 12 Hagiad üyesinin aynı zamanda kendi üyeleri olduğunu ifade ettikten sonra yeni yönetime başarılar diledi.
 
 
 
HAGıAD Yönetim Kurulu Başkanı Toksöz bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken aynı zamanda 12 ortak üyenin bulunması doğal olarak zaten bir işbirliği doğurduğunu ama sonrası için bunun geliştirilmesi gerektiğini ifade etti.
 
 
 
Ayrıca STK’lar arasındaki işbirliğinin önemini vurgulayan Toksöz her zaman hazır olduklarını dile getirerek, HAGıAD’ın daha önce yaptıkları ve yapacakları projele ilgili bilgi verdikten sonra organize sanayi bölgesi ve HAGıAD’ın ortak bir proje geliştirmesini umduğunu belirterek teşekkürlerini sundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz