Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Operasyonu Kılıç Yönetti…

20 Ocak 2012 Cuma, 09:13
Operasyonu Kılıç Yönetti…

3 ilde eşzamanlı düzenlenen operasyonda 11 kişi gözaltına alındı
 
 
Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç’ın yönettiği, 3 ilde eşzamanlı olarak düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 11 kişi gözaltına alındı.
 
 
Alınan bilgiye göre, ıskenderun Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda ”uyuşturucu madde ticareti yaptığı” iddia edilen kişilere yönelik, Hatay ve ilçeleri ile Adana ve Gaziantep’te eşzamanlı operasyon düzenlendi.
 
 
Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç’ın yönettiği ıskenderun Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya’nın da katıldığı operasyonda, çok sayıda özel harekat polisi görev alırken, dedektör köpekler de kullanıldı. Sabah erken saatlerden itibaren geniş güvenlik önlemi altında panzerlerle ilçe merkezindeki bazı adreslere eş zamanlı operasyon düzenleyen polis ekipleri evlerde arama yaptı. Operasyonda, ilk belirlemelere göre 11 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
 
 
 Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, operasyonun kapsamlı olarak sürdüğünü belirterek, suç ve suçlularla mücadelede kararlı olduklarını söyledi.
 
Halkın huzuru için gece gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayan Kılıç, ”Suç şebekelerinin insanlarımızı ilçemizde, ilimizde zehirlemesine izin vermeyeceğiz. Bizler 24 saat görev başındayız.
 
 
 Halkın huzurunu ve güvenliğini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi. Kılıç, operasyonun tamamlanmasının ardından detaylı açıklama yapılacağını bildirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz