Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Önce Arkadaşını Sonra Kendini Vurdu…

30 Mart 2012 Cuma, 08:13
Önce Arkadaşını Sonra Kendini Vurdu…

ıskenderun’da çelik-ış Sendikası’nın iş yeri temsilciliğini yapan bir kişi, aynı sendikanın ıskenderun şubesi Genel Sekreteri Mustafa özdemir’i tabancayla öldürüp, intihar etti.
 
Alınan bilgiye göre, ıskenderun Demir-çelik Fabrikaları’nda (ıSDEMıR) işçi olarak çalışan evli 3 çocuk babası Osman özdemir (49), fabrika içerisinde bulunan çelik-ış Sendikası ıskenderun şube binası önünde, henüz belirlenemeyen bir nedenle, şubenin genel sekreteri Mustafa özdemir’i (52), tabancayla 3 el ateş ederek ağır yaraladı.
 
 
Mustafa özdemir ile soy isim benzerliği olan Osman özdemir, daha sonra aynı silahla başına ateş etti. Osman özdemir olay yerinde yaşamını yitirirken, Mustafa özdemir ise işletmenin ambulansı ile kaldırıldığı ıskenderun Devlet Hastanesine müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
 
Olayın duyulmasının ardından hastaneye gelen sendika şube Başkanı Cengiz Gül, gazetecilere yaptığı açıklamada, Osman özdemir’in, sendikanın iş yeri temsilcisi olduğunu söyledi.
 
 
Osman özdemir ve Mustafa özdemir arasında herhangi bir husumet bulunmadığını belirten Gül, ”Osman özdemir ve Mustafa özdemir, diğer bazı arkadaşların da bulunduğu sırada, sabah sendikada hep birlikte çay içip, sohbet etmişler. öğrendiğimiz kadarıyla, bir ara sendika binası önünde Osman özdemir, Mustafa özdemir’e bir şeyler söylerken cinnet getirerek ateş etmiş. ıki arkadaşımızın arasında hiçbir problem kavga yoktu. çok üzüntülüyüz. Allah rahmet etsin” dedi.
 
 
Olayı duyan ıSDEMıR yöneticileri, bazı çalışanlar ve sendika temsilcileri hastaneye geldi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz