Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

Nancy Ajram Hatay’da

17 Ekim 2011 Pazartesi, 11:24
Nancy Ajram Hatay’da

Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi açılış etkinliklerine katılmak üzere gelen Lübnanlı şarkıcı Nancy Ajram, Türkiye’de ilk defa konser verecek olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.     
Nancy Ajram, Ottoman Palace Otel’de düzenlediği basın toplantısında, Türkiye uzun süredir konser vererek hayranlarıyla buluşma arzusu içerisinde olduğu kaydetti.     
Sesinin ilk defa 4 yaşındayken ailesi tarafından keşfedildiğini ifade eden Lübnanlı şarkıcı Ajram, şöyle devam etti:     
 
”Ailem sesimi 4 yaşındayken keşfetti. 12 yaşıma geldiğimde ise sesimin güzelliği ve olgunluğu okuldaki öğretmenlerimin dikkatini çekti. Müzik öğretmenim beni Lübnanlı en iyi ses ve eğitmenlerle tanıştırdı. Bu isimlerle düet yaptım. 16 yaşımda katıldığım ses yarışmasını da kazanarak Lübnan’ın en genç sanatçısı oldum. Türkiye’de ilk defa konser verecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Beni hayranlarımla buluşturma fırsatı veren Prime Mall Antakya Alışveriş Merkezi yetkililerine teşekkür ediyorum.”     
Ajram, Türkiye’deki şarkıcıları da çok beğendiğini belirterek, buradaki bazı şarkıcılarla düet yapmak istediğini söyledi.     
Daha sonra Ajram, Prime Mall bahçesinde seslendirdiği Arapça şarkılarıyla sevenlerine yaklaşık 2 saat güzel ve keyifli zaman geçirmelerini sağladı. Konsere, Lübnanlı ve Suriyeli vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz