Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

MÜSıAD “hayırlı olsun” dedi…

24 Temmuz 2009 Cuma, 09:23
MÜSıAD “hayırlı olsun” dedi…

   Hatay Valiliği ıl Basın ve Halkla ılişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada; MüSıAD Hatay şube Başkanı Fatih Tosyalı ve Yönetim Kurulu Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
      Yönetim Kurulu adına söz alan Hatay şube Başkanı Tosyalı, MüSıAD’ın Hatay’daki faaliyetleri hakkında genel bilgi sundu. Vali Lekesiz’e Hatay Valiliği görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’de gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.
 
    MüSıAD Yönetim Kuruluyla bir süre sohbet eden Vali Lekesiz, üreten, istihdam yaratan, vergisini veren ve ülkenin milli hasılasına katkı sağlayan herkese minnettarız dedi.
 
Bu ülkenin geleceği için gayret gösteren işadamlarımıza Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca kolaylık gösterilmelidir diyen Vali Lekesiz, bu yolda faaliyet gösteren insanımıza, ortaklık kültürü, girişimcilik kültürü gibi yenilik konularında sempozyumlar, paneller düzenlenerek işadamlarının ufuklarının açılmasına sivil toplum örgütleri ve meslek odalarının katkıda bulunması gerektiğini kaydetti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz