Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Muratlarına erdiler…

03 Ağustos 2009 Pazartesi, 15:42
Muratlarına erdiler…

   Hatay’da nikâhları kıyıldığı gün, eşi teyzesinin oğlu tarafından kaçırılan ve eşinin bulunmasının ardından düğünleri yapılarak dünyaevine giren Mustafa Yıldırım, kötü günlerin geride kaldığını ve güzel günlerin kendilerini beklediğini söyledi.
 
   Nikâhlandıkları gün eşi kaçırılan ve bu nedenle de 19 Temmuz’da yapmayı planladıkları düğünlerini yapamayan Mustafa ve Hatice Yıldırım çifti, merkeze bağlı Akçaova köyünde gerçekleştirilen düğün töreni ile dünyaevine girdi.
 
     Eşinin kaçırılması ile çok zor ve kötü günler geçirdiklerini belirten damat Mustafa Yıldırım, artık kötü günlerin geride kaldığını, eşi ile kendisini mutlu günlerin beklediğini söyledi. “Eşimin kaçırılmasıyla ertelemek zorunda kaldığımız düğünü sonunda gerçekleştirdik” diyen Mustafa Yıldırım, adalete güvendiğini ve suçluların cezasını çekeceğini belirtti.
 
     Bu arada Hatice Yıldırım, nikâhlandığı 13 Temmuz günü eşi Mustafa Yıldırım’ın teyzesinin oğlu Mustafa D. tarafından kaçırılmış, daha sonra güvenlik güçleri tarafından 24 Temmuz’da Hasan D.’nin ıskenderun ilçesindeki evinde bulunmuştu.
 
     Olayla ilgili gözaltına alınan Mustafa D., çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Olaya karıştığı iddia edilen Rıdvan D. ve Erhan D. ise halen aranıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz