Mullaoğlu:CHP’ye çok ihtiyaç var…

25 Mart 2015 Çarşamba, 12:03

CHP’de uzun süre İl Başkanlığı yapan ve şimdi milletvekili aday adayı olan Servet Mullaoğlu, yaptığı açıklamalarında, Türkiye’nin çok kritik bir süreçten geçtiğini, Türkiye’nin, bu dönemde her zamankinden çok daha fazla CHP’ye ihtiyacı olduğunu söyledi.
CHP Milletvekili Aday Adayı Servet Mullaoğlu, Hatay’da olduğu gibi Türkiye genelinde de Partisi CHP’nin iktidara hızla koştuğunu söylerken, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun ifade ettiği gibi, iktidarları ile birlikte Ortadoğu’da çatışmaların önüne geçileceğini, Suriye ile sıkıntıların giderileceğini ve komşu ülkede savaşın durdurulması için gereken adımların atılacağını bilirdi.
Partisinin iktidarında Ortadoğu’da barışın sağlanması ve Suriye’de akan kanın durdurulması konusunda iddialı sözler söyleyen CHP Milletvekili Aday Adayı Mullaoğlu, komşu ülkedeki sıkıntıların yansımasının en çok ilimize yönelik olduğunu, Hatay ekonomisinin bundan aşırı ölçüde olumsuz etkilendiğini anlattı.
Hatay ilimizin vergi tahsilâtında Türkiye’nin ilk 10 vilayeti arasında yerini alırken, Hatay’a hizmet noktasında ise, Devletin, hükümetlerin, Hatay için aynı cömertlikte olmadığını sohbetimiz sırasında dile getiren CHP Aday Adayı Servet Mullaoğlu, sosyal gelişmişlikte 76. sıradaki Hatay’ın bu kötü talihinin sona erdirileceğini, Hatay’ın hak ettiği bütçeyi ve yatırımları CHP iktidarı döneminde alacağını bildirdi.
Milletvekili adayı gösterilip seçilmesi durunda, öncelikli işlerinden birinin, yatırımları ve bütçe imkânlarını hak ettiği şekilde Hatay’a aktarmak olduğunu da söyleyen CHP Aday Adayı Mullaoğlu, Hatay’ın, CHP iktidarı döneminde Türkiye’nin barış, huzur, hoşgörü ve medeniyetler şehri olmayı sürdüreceğini sözlerine ekledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz