Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Muhtar’dan Başkan Savaş’a teşekkür…

21 Haziran 2010 Pazartesi, 11:15
Muhtar’dan Başkan Savaş’a teşekkür…

Aksaray Mahallesi Muhtarı Burhan çetin, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ a teşekkür ederek sunulan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 Aksaray Mahallesi  7, 14, 35, 38, 39, 41, 47 ve 50. sokaklara döşenen parke taşı ile mahalle sakinlerinin iş ve evlerine gidiş gelişlerinde büyük kolaylıklar yaşadığını kaydeden Muhtar Burhan çetin, “Mahalle sakinleri olarak bu sokaklara yapılan bu yatırımların  lüks değil bir ihtiyaç olduğuna inanıyoruz. Yapılan hizmet ile insanlarımız toz, topraktan kurtulmuş oldular.

Sokaklarımızda oluşan çukurlar, parke taş döşemesi ile tamamen kapanmış oldu” dedi.Aksaray Mahallesi içinde 500 konutların bulunduğu mekanda TOKı’ lerin su problemini gidermek için su pompasının döşendiğini kaydeden Muhtar Burhan çetin, 74 ve 76. Sokaklara su borularının döşendiğini, 1. Yılmaz Sokak’ ta yaşanan su sıkıntılarının tekrar yaşanmaması için 100’ lük borularla su hatlarının yenilendiğini kaydetti.

Mahalle olarak kalıcı sorunların tamamen ortadan kalktığına vurgu yapan Muhtar Burhan çetin, düzenli olarak çöplerinin toplandığını ifade etti ve “çöplerimizin zamanında toplanılması ile mahallemizde hiçbir sıkıntı yaşanmıyor. Sivrisinekle yapılan mücadele ile mahallemizde akşamları rahat nefes alıyoruz.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz